PL | EN | RU
InvestConcept

Z nami Twój

biznes urośnie!

Nasi dotychczasowi klienci na NewConnect

New Connect » Nasi dotychczasowi klienci na NewConnect
 
Agroma

Od 1950 r. spółka zajmuje się dystrybucją specjalistycznego sprzętu ogrodniczego i rolniczego dla profesjonalistów i wymagających użytkowników. Współpracując z centrami ogrodniczymi, hipermarketami budowlanymi i firmami komunalnymi tworzy największą w Polsce sieć dostarczającą urządzenia wielu producentów.

Agroma S.A. zadebiutowała na NewConnect 22 marca 2010 r. Przed debiutem nie przeprowadzała emisji akcji. W wolnym obrocie znajduje się 10% akcji spółki.

Więcej informacji: www.agroma.pl

 

adform

Adform Group S.A. jest grupą kapitałową technologiczno-produkcyjną, działającą w obszarze wsparcia sprzedaży. Adform Group tworzy i realizuje projekty, które wpływają na: wzrost sprzedaży, wzmacnianie pozycji rynkowej marek, zwiększanie efektywności kanałów dystrybucji, zdobywanie i lojalizowanie klientów. Adform Group działa w 3 komplementarnych obszarach:

  1. Wsparcie sprzedaży. Adform Group oferuje swoim Klientom rozwiązania w obszarze identyfikacji w miejscu sprzedaży, zwiększające sprzedaż produktów i usług.
  2. Innowacyjne technologie. Adform Group oferuje programistyczne oraz multimedialne rozwiązania audio-wizualne.
  3. Wytwarzanie produktów poprzez platformę produkcyjną wyposażoną w nowoczesny park technologiczny.

Adform Group zadebiutowało na rynku w maju 2013 r., przed debiutem przeprowadzając emisję akcji o wartości 0,7 mln zł.

Więcej informacji: www.adform.pl

 

AdMassive

AdMassive S.A. zajmuje się aktywizacją sprzedaży w kanałach cyfrowych. Spółka realizuje te cele poprzez innowacyjne narzędzia technologiczne, wykorzystujące możliwości internetu i innych mediów cyfrowych do poszukiwania nowych rynków zbytu dla swoich klientów. Wykorzystuje również sieć wyspecjalizowanych doradców biznesowych, działającą na terenie całego kraju, dzięki czemu skutecznie łączy działalność w internecie z działalnością poza nią.

AdMassive S.A. zadebiutowała na rynku NewConnect w 2012 r., przed debiutem przeprowadzając emisję akcji o wartości 2,5 mln zł.

Więcej informacji: www.admassive.pl

 

Biomaxima

Biomaxima S.A. jest polską firmą działającą w szeroko rozumianym obszarze biotechnologii na rynku diagnostyki laboratoryjnej. Jest jednym z dwóch krajowych producentów odczynników do diagnostyki in vitro. BioMaxima jest również dystrybutorem produktów uznanych światowych firm diagnostycznych jak min. Nova Biomedical, Mitsubishi Chemical, Dirui. W swoje produkty zaopatruje blisko 1800 laboratoriów w Polsce. Eksportuje również na rynki Litwy, Łotwy, Rumunii, Francji.

Biomaxima przed debiutem w 2010 r. przeprowadziła emisję akcji i pozyskała 3,1 mln zł. W 2012 r. spółka przeprowadziła kolejną emisję akcji zakończoną pozyskaniem 7,5 mln zł. Celem emisji był zakup Emapol Sp. z o.o., który wpisuje się w prowadzoną przez Biomaxima strategię konsolidacji polskiego rynku.

Więcej informacji: www.biomaxima.com

 

Comperia.pl

Comperia.pl S.A. zajmuje się prowadzeniem portali internetowych o tematyce finansowej, a w szczególności porównywarki instrumentów finansowych umieszczonej pod adresem comperia.pl. Spółka posiada szereg portali o zbliżonej tematyce. Portal comperia.pl jest pierwszą w Polsce porównywarką finansową, która codziennie analizuje i aktualizuje oferty ponad 1500 produktów finansowych, zwłaszcza kredytów i inwestycji.

Comperia zadebiutowała na rynku NewConnect w grudniu 2011 r., przed debiutem pozyskując z emisji akcji 1 mln zł.

Więcej informacji: www.comperia.pl

 

Forposta

Forposta SA świadczy usługi doręczeń, dysponując ogólnopolską siecią doręczycieli.Ponadto spółka świadczy usługi bezadresowego, adresowego oraz bezpośredniego kolportażu materiałów reklamowych dla sieci handlowych, jak również dla regionalnych i lokalnych firm na terenie całego kraju w ramach dotarcia do odbiorcy prywatnego, czyli do lokatorskich skrzynek oddawczych typu Euro, jak również do podmiotów gospodarczych i instytucji. Dodatkowo firma świadczy usługi kolportażu bezpośredniego do wybranej przez klienta grupy docelowej w wyznaczonych punktach i miejscach publicznych. Od początku działalności spółka doręczyła ponad miliard druków bezadresowych.

Forposta przed debiutem w 2012 r. przeprowadziła emisję akcji, z której pozyskała 5 mln zł. Środki z emisji przeznaczone zostaną na wdrożenie własnych usług w zakresie doręczeń pocztowych.

Więcej informacji: www.forposta.pl

 

Galvo

Galvo S.A. prowadzi specjalistyczne i zaawansowane technologicznie usługi galwanizowania. Domeną spółki są procesy srebrzenia, cynowania, niklowania chemicznego, fosforanowania i inne specjalistyczne pokrycia - w ofercie jest kilkaset specyfikacji pokryć.

Spółka pozyskała z emisji kwotę 6 mln zł. Debiut praw do akcji w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect nastąpił 29 lipca 2010 r. Środki z emisji przeznaczone zostały na zakup nowej linii do świadczenia usług galwanizowania.

Więcej informacji: www.galvo.pl

 

ICP Group istnieje na rynku od 2002 r. i działa w trzech obszarach związanych ze wsparciem sprzedaży: systemach motywacji i aktywizacji sprzedaży, programach lojalnościowych i programach badawczo - edukacyjnych.

W skład ICP Group wchodzą następujące marki: Incentive Cocnept (działająca w obszarze incentive marketingu), Live Marketing Concept (odpowiedzialna za organizację konferencji i wydarzeń specjalnych), Poland Concept (DMC - obłsuga rynku krajowego dla firm zagranicznych) oraz Pharma House Concept (skupijąca się na rynku farmaceutycznym - porgramy badawcze i edukacyjne).

ICP Group zadebiutowało na rynku we wrześniu 2012 r., przed debiutem przeprowadzając emisję akcji o wartości 0,5 mln zł.

Więcej informacji: www.icpgroup.pl

 

mgmMGM Systems S.A. jest firmą wdrażającą projekty związane z restrukturyzacją oraz podnoszeniem efektywności zarządzania w przedsiębiorstwach produkcyjnych i energetycznych z zakresu zarządzania operacyjnego oraz technologii informatycznych. Wykorzystywanie specjalistycznych narzędzi analitycznych pozwala na przeprowadzenie cyklu symulacji wydajności wspomnianych procesów wraz z kalkulacją wykorzystanych w nich zasobów (czasu, zaangażowania pracowników, wykorzystanych urządzeń, zużycia materiałów eksploatacyjnych, amortyzacji), co ma na celu wyłonienie optymalnego scenariusza procesów. 

W ofercie MGM Systems są także usługi związane z zarządzaniem projektem wdrożenia systemów zintegrowanych na zlecenie inwestora wraz z nadzorowaniem wszystkich prac prowadzonych przez dostawców rozwiązań oraz dokonywaniem ich odbiorów.

Spółka MGM Systems S.A. jest notowana na NewConnect od grudnia 2012 r. 

Więcej informacji: www.mgmsystems.pl

 

Organic Farma Zdrowia

Organic Farma Zdrowia S.A. prowadzi pierwszą inajwiększą w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z ekologiczną i zdrową żywnością, kosmetykami i środkami czyszcząco-piorącymi.

Spółka tworzy grupę kapitałową w skład której wchodzą równie: Eko-Wital Sp. z o.o.: import i handel nowoczesny, Bio-Planet Sp. z o.o.: import, konfekcjonowanie i dystrybucja, Green Way S.A.: gastronomia. Organic Farma Zdrowia  prowadzi również delikatesy internetowe z produktami ekologicznymi pod adresem www.ekosfera.pl.

Organic Farma Zdrowia S.A. jest notowana na NewConnect od stycznia 2008 r. Przed debiutem spółka pozyskała z emisji 10,7 mln zł. Od 

Więcej informacji: www.organicmarket.pl

 

Quart Development

Quart Development S.A. prowadzi działalność inwestycyjno - deweloperską na terenie województwa dolnośląskiego, głównie w okolicach Wrocławia, w samym Wrocławiu, a także w Legnicy. Działalność spółki polega głównie na nabywaniu gotowych obiektów zabudowy mieszkaniowej jedno i wielorodzinnej, a także dużych powierzchni gruntów i dzielenia ich na mniejsze działki budowlane, celem odsprzedaży ich z zyskiem. Uzyskane w tych transakcjach środki firma lokuje w kolejne obiekty mieszkalne oraz grunty, które również są przygotowywane do podziału i sprzedaży jako działki pod zabudowę jednorodzinną lub realizowane są na nich inwestycje mieszkaniowe i komercyjne.

Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w styczniu 2012 r. Przed debiutem spółka przeprowadziła emisję akcji o wartości 1 mln zł.

Więcej informacji: www.quart.com.pl

 

SMT Software

SMT Software S.A. świadczy szeroko zakrojone usługi programistyczne, takie jak: aplikacje dedykowane, rozwiązania mobilne, systemy GIS czy portale internetowe oraz usługi outsourcingowe. Pracuje m.in. dla sektora: telekomunikacyjnego, finansowego, publicznego, korporacyjnego oraz medialnego. Łączy kreatywność wraz z matematyczną dokładnością. Współpracuje z wieloma renomowanymi firmami (m.in. Microsoft) zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

SMT to zgrany zespół ponad 100 specjalistów, których kompetencje potwierdzone są licznymi projektami zakończonymi sukcesem. Team developerów SMT to świetnie wykształceni absolwenci najlepszych polskich uczelni, których cechą charakterystyczną jest pasja oraz dążenie do perfekcji. Na rynku NewConnect zadebiutowała w kwietniu 2010 r.

Więcej informacji: www.stmsoftware.com

 

Symbio Polska

Symbio Polska S.A. działa od 1998 r. zajmując się produkcją i dystrybucją certyfikowanej żywności organicznej.

Znajdujące się w ofercie Symbio owoce i warzywa uprawiane są metodami ekologicznymi tj. bez użycia środków ochrony roślin oraz nawozów sztucznych, jak to się dzieje w gospodarstwach konwencjonalnych. W alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect spółka zadebiutowała w 2008 r.

Więcej informacji: www.symbio.pl