PL | EN | RU
InvestConcept

Z nami Twój

biznes urośnie!

Zespół

O nas » Zespół


Marcin Raszkowski - prezes zarządu

Makler Papierów Wartościowych od 1992 r. (nr lic. 184). W ponad dwudziestoletnim doświadczeniu zawodowym pełnił szereg funkcji na rynku kapitałowym, m.in. maklera giełdowego i maklera specjalisty. Plasował oferty publiczne i prywatne akcji na rynku giełdowym i NewConnect. Brał udział w budowaniu polskiego rynku kapitałowego w latach 90-tych jako prezes samorządu maklerskiego i członek Komisji Papierów Wartościowych. Z rynkiem NewConnect związany od jego powstania w 2007 r. Posiada Certyfikat Doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu.

 

Maciej Schabowski - wiceprezes zarządu

Doradca Inwestycyjny (nr lic. 381), Makler Papierów Wartościowych od 2005 r. Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Finanse i Bankowość, studia ukończył z wyróżnieniem. Brał udział w licznych transakcjach pozyskania kapitału. Z rynkiem NewConnect związany od poczaku jego powstania w 2007 r. doradzając w procesie pozyskiwania finansowania i wprowadzania spółek na NewConnect. Posiada Certyfikat Doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu.

 

Dariusz Zieliński - dyrektor

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość. Z rynkiem kapitałowym związany od 1994 roku. Pracował w firmach inwestycyjnych i instytucjach rynku kapitałowego. Brał udział w licznych transakchach pozyskania kapitału. Z rynkiem NewConnect związany od początku jego powstania w 2007 r. doradzając w procesie pozyskiwania finansowania i wprowadzania spółek na NewConnect. Posiada Certyfikat Doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu. Z Invest Concept związany od 2010 r.